تبلیغات
زندگی بازی - AssassinS Creed III

زندگی بازی
زندگی بازی

شروعی تازه

شرکت بازی:

شرکت بازی معروف AssassinS Creed شرکت Ubisoft است که چند سالی است با ساختن این بازی توانسته فروش خوبی را داشته باشد.البته بخش های بازی هم اکنون توسط هشت استدیو طراحی می شود.

داستان بازی:

نسخه سوم بازی اساسین کاملا با قبل فرق می کند زیرا کلا همه چیز آن تغیر کرده است.شخصیت بازی Connor کانر است که از پدری آمریکایی و مادری از قبیله موهاک متولد شده است و در قبلیه موهاک زندگی کرده.داستان بازی از زمانی شروع می شود که انگلیسی ها به قبیله موهاک حمله کرده و آن جا را به آتش کشیدند.در این حادثه بسیار از ساکنان قبیله از جمله پدر و مادر کانر کسته شدند.در همان شبی که انگلیسی ها حمله کردند کانر هم می جنگید اما خبر از پدر و مادرش نداشت.بعد اینکه فهمید که پدر و مادرش به دست انگلیسی ها کشته شده تصمیم گرفت که از انگلیسی ها انتقام گیرد.

داستان بازی سال ۱۷۷۶ را نشان می دهد که به تازگی تفنگ مورد استفاده قرار می گرفت.بخشی از داستان بازی در شهر نیویورک آمریکا هم اتفاق می افتد که برای مردم نیویورک جالب است که بدانند شهرشان در بازی چگونه طراحی شده است زیرا سازندگان بازی گفته اند که شهر نیویورک را واقعی درست می کنند یعنی با همه جزئیات.

گیم پلی بازی:

 برای اولین بار در کل بازی های ساخته شده شاهد تغییر آب و هوا و فصل ها خواهید شد.یعنی اینکه در بازی شما زمستان و برف را تجربه خواهید کرد و در تابستان آفتابی داغ.

 داستان بازی فقط بکش بکش نیست بلکه برای بدست آوردن پول باید حیواناتی را بکشید . مقداری از آن را بخورید و از پوست آن وسایلی درست کنید و یا گوشتش را بفروشید.

 از دیگر اتفاق های جالب علاوه بر تغییر فصل های این است که داستان بازی به مدت ۳۰ سال است یعنی زمانی که بازی را شروع می کنید تا زمانی که آن را تمام کنید ۳۰سال در بازی طول می کشد. و در این ۳۰ سال می توانید تغییراتی ازجمله گرانی را تجربه کنید.

 در بازی امکان دارد زمانی که می خواهید برای مثال یک آهو شکار کنید گرگ هایی به شما حمله کنند و آن ها هم بخواهند آهو را بخورند که باید با آن ها درگیر شوید.در طول بازی حیوانات زیادی را ملاقات می کنید.

 حرکت و پرش روی درخت ها از ویژگی های منحصر به فرد این بازی است برای مثال زمانی که می خواهید یک گوزن را شکار کنید مجبور می شوید تا از بالای درختان به صورت مخفیانه حرکت کنید تا حیوان متوجه نشود.

 استفاده از تفنگ و تیرکمان هم در نوع خود جالب است که باید از آن ها در مواقع خاصی استفاده کرد.برای مثال برای کشتن یک حیوان از تیر کمان و برای کشتن یک انسان از تفنگ.

 استفاده از یک تبر بسیار زیبا هم بازی جذابیت می بخشد . شکل این تبر کوچک آرم و یا لوگو اساسین .ادامه مطلب

برچسب ها: AssassinS Creed III،  
دنبالک ها: گیم بی سی،  
نوشته شده در تاریخ پنجشنبه 21 دی 1391 توسط میلاد ساکی
درباره وبلاگ

این وبلاگ همین طوری زدم تو بچگی الان هم اگه خدا کمکم کنه دوباره راهش می ندازم
پست الکترونیک
تماس با مدیر
RSS
ATOM