تبلیغات
زندگی بازی - جومونگ

زندگی بازی
زندگی بازی

بازی جومونگ با تیم سایپا
جام جم آنلاین: "سان ایل گوگ" بازیگر نقش جومونگ در سریال پر طرفدار "افسانه جومونگ " كه از تلویزیون ایران در حال پخش است، همراه با بازیکنان تیم سایپا که برای حضور در تورنمنت بین المللی کره جنوبی به بوسان سفر کرده اند، تمرین کرد.

ه گزارش خبرگزاری مهر، این بازیگر که تعطیلات خود را در شهر بوسان کره جنوبی سپری می کند، صبح امروز (سه شنبه ) همراه با بازیکنان تیم والیبال سایپا در سالن وزنه هتل لوته بوسان به انجام تمرینات کششی و وزنه پرداخت.

اکثر بازیکنان و کادر فنی تیم سایپا با " ایل گوگ " عکس یادگاری گرفتند و او با خوش رفتاری از ابراز علاقه مردم ایران به جومونگ تشکر کرد.

این گزارش حاکی است؛ این مواجهه که تنها چند ساعت مانده به برگزاری مسابقه حساس تیم های سایپا و هیوندای قهرمان لیگ کره جنوبی برگزار شد تاثیر مطلوبی بر روحیه بازیکنان سایپا گذاشت.

" ایل گوگ " در حاشیه این تمرین گفت که قصد دارد ماه آینده به ایران بیاید و مقدمات این سفر را نیز آغاز کرده است. وی همچنین از علاقه مردم ایران به سریال افسانه جومونگ ابراز خوشحالی کرد و گفت از اینکه با بازیکنان ایرانی در یک محل اسکان دارد خوشحال است.

بازیگر نقش جومونگ در تمرین صبح امروز خود پس از دویدن بر روی دستگاه " تریدمیل" به انجام تمرینات با وزنه پرداخت. وی 38 سال دارد و از بازیگران مطرح کره جنوبی به شمار می رود.ادامه مطلب

طبقه بندی: جومونگ، 
برچسب ها: جومونگ،  
نوشته شده در تاریخ چهارشنبه 4 شهریور 1388 توسط میلاد ساکی
درباره وبلاگ

این وبلاگ همین طوری زدم تو بچگی الان هم اگه خدا کمکم کنه دوباره راهش می ندازم
پست الکترونیک
تماس با مدیر
RSS
ATOM